.

Tutaj testujemy różne posty przed obublikowaniem, jeśli chcemy sprawdzić co i jak będzie wyglądalo.
Awatar użytkownika
danka44

Nieprzeczytany post autor: danka44 »

To kiedy ty się uczysz? Tak zypełnie niezłosliwie pytam. Ciekawa jestem.
Danka
gwiazdeczkatomi

odp

Nieprzeczytany post autor: gwiazdeczkatomi »

Za kilka dni mam szkołę jedną na rano a 2 na wieczór.Miedzy tymi szkołami mam wolne godziny.
Awatar użytkownika
danka44

Nieprzeczytany post autor: danka44 »

To jestem pełna podziwu dla twojej pracowitosci. Mysle, że najłatwiej znajdziesz pracę w ogłoszeniach na http://jobs.youth.lu/
Danka
Awatar użytkownika
bamaza42

Nieprzeczytany post autor: bamaza42 »

gwiazdeczkatomi pisze:Za kilka dni mam szkołę jedną na rano a 2 na wieczór.Miedzy tymi szkołami mam wolne godziny.
Ja tez podziwiam....ale nadal nie rozumiem - jak ktos, kto idzie rano do szkoly juz od 10:30 jest dyspozycyjny do pracy?....Ciekawe, co to za szkola?....tak 1-2 godziny dziennie?...
No i poza tym, kiedy Ty sie dziewczyno uczysz?....tak z ciekawosci, bo skoro rano w szkole, potem w pracy, wieczorem znowu w szkole....?...Naprawde godna podziwu organizacja...
Borys

Nieprzeczytany post autor: Borys »

NIE ZDZIERZE !!

Ze sie czasem zdarzy Dance , OK

Bamaza TY NOTORYCZNY SPAMERZE !! Daj se loooz i nie zasmiecaj ogloszen !!

Masz jakies komentarze , wyslij tej pannie na priva !

Jak wyglada ogloszenie o szukaniu przez nia pracy ? Przez Ciebie i Danke wyglada tak ze jakby potencjalny pracodawca sie nawet znalazl to bedzie mial skrupuly z zatrudnieniem zainteresowanej bo bidulka bedzie byc moze miala problemy w nauce.

Co Cie guano obchodzi prywatne zycie i na co przeznacza to dziewcze swoj czas ?

Mysl ze babo o potencjalnych konsekwencjach swojego niewyparzonego paplania....

APEL DO ADMINISTRACJI :

Wiem ze oba macie duzo roboty , ale raz ze powinniscie wyrywac takie super komentarze wraz z korzeniami zanim pobudza one naszego SPAMERA do dzialania , dwa ze za taka recydywe powinny sie sypac ostrzezenia i nie ma totamto !!

Wyczyscie watek tej dziewczynie, prosze, wraz z moim poematem.
Ura Bura Szef Podwóra
Awatar użytkownika
bamaza42

Borys, tys chyba wstal lewa noga, czy jak?....odczep sie i pilnuj swoich komentarzy, ok....poczekaj, az twoje dziecko dorosnie - tez cie beda takie sprawy interesowaly....a jak nie, to tez twoj problem - i twojego dziecka.....
Awatar użytkownika
mary_81

Nieprzeczytany post autor: mary_81 »

bamaza42 pisze:poczekaj, az twoje dziecko dorosnie - tez cie beda takie sprawy interesowaly....
W pełni zgadzam się z Borysem. Takie sprawy (jak to ujęłaś) powinny cię interesowac, ale w odniesieniu do twojego własnego dziecka, więc może skup się na tym, na co poswięca czas twoja lalorośl, a nie komentuj na forum tego, co robią inne nastolatki. I piszę to zupełnie niezłośliwie, nie wiem dlaczego, ale masz jakąs dziwną manię komentowania wszystkiego i wszystkich, może by tak od czasu do czasu się powstrzymac i <milczek> Czyżby za mało pracy i nuda w Komisji? <lol>
Borys

Nieprzeczytany post autor: Borys »

Barabara - przemysl sobie.

Biore odpowiedzianosc za swoje slowa , Ty natomiast raczej nie...
Ura Bura Szef Podwóra
Awatar użytkownika
bamaza42

To ja bardzo prosze admina o wyczyszczenie tego watku - do imentu....i biore sie do roboty.... :)
a tak nawiasem...nie zauwazylam, zebym jak piszesz, mary, tak wszystko i wszystkich komentowala....moze i owszem, czesciej niz inni zabieram glos....ale myslalam, ze od tego sa wlasnie fora?.....chyba musz to sprawdzic w jakims slowniku, bo moze pomylilam pojecia i powinnam gdzies indziej dyskutowac.... <bezradny>
ODPOWIEDZ