Kto w Szydlo wierzy...

Wszelkie dyskusje typu OffTopic

Moderator: LuxTeam

gghtmn

Re: Kto w Szydlo wierzy...

Nieprzeczytany post autor: gghtmn » 23-11-2016, 18:48

Nic nie poradzę, że Ci się wszystko z Du.ą (i Jarkiem przy okazji) kojarzy. Można to leczyć.
Co do wiedzy i staranności, którą, jak twierdzisz, lubisz: najpierw piszesz o Legii, że "Żyją tylko z dotacji PiS". To ja poproszę o garść faktów w tej sprawie. Potem piszesz: "W tym kontekście to co robi którym tam czy inny przypadkowy właściciel nie ma znaczenia. Liczy się to, kogo popiera Prezes". Ani to sensowne, ani staranne. Medice, cura etc.
Wiem, że dla niektórych bycie z Wro i niekibicowanie Śląskowi (Legii zresztą też) nie mieści się w głowie. Ale ręczę, że w życiu nie takie rzeczy się zdarzają.
III i IV luksemburską trochę znam. Poziom rozgrywek międzyzakładowych w PL jest zazwyczaj wyższy.
A ze spraw, które "biją po oczach" stawiałbym ostatnimi czasy najbardziej na Twoje trollowanie.

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 23-11-2016, 19:06

gghtmn pisze:Nic nie poradzę, że Ci się wszystko z Du.ą (i Jarkiem przy okazji) kojarzy. Można to leczyć.
Co do wiedzy i staranności, którą, jak twierdzisz, lubisz: najpierw piszesz o Legii, że "Żyją tylko z dotacji PiS". To ja poproszę o garść faktów w tej sprawie. Potem piszesz: "W tym kontekście to co robi którym tam czy inny przypadkowy właściciel nie ma znaczenia. Liczy się to, kogo popiera Prezes". Ani to sensowne, ani staranne. Medice, cura etc.
Wiem, że dla niektórych bycie z Wro i niekibicowanie Śląskowi (Legii zresztą też) nie mieści się w głowie. Ale ręczę, że w życiu nie takie rzeczy się zdarzają.
III i IV luksemburską trochę znam. Poziom rozgrywek międzyzakładowych w PL jest zazwyczaj wyższy.
A ze spraw, które "biją po oczach" stawiałbym ostatnimi czasy najbardziej na Twoje trollowanie.

Żaden inny rząd w UE nie pozwoliłby sobie na tak zła prasę jaką daje regularny wyjazd firmowanych przezeń bandytów na europejskie stadiony. Jeśli tego nie widsz to mogę ci tylko wspłółczuć, to naprawdę wizerunkowa (i nie tylko) wpadka. To że rząd PIS wielokrotnie potwierdzał swoje bezwarunkowe poparcie dla kiboli chyba nie budzi wątpliwości, nawet twoich. Prosta sprawa - gdyby było inaczej, po prostu nasłaliby na nich Macierewicza i Ziobrę, nieograniczonych żadnymi normami prawnymi (Trybunał? jak Trybunał?). Rozumiem, że też dilujesz metą przed meczami i stąd twoje zacietrzewienie ;)
Quando cai a noite, Ela cobre o mundo
Com a escuridão impenetrável.
O frio se eleva, Do solo
E contamina o ar, De repente
A vida tem um novo significado

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 23-11-2016, 20:33

gghtmn pisze: Wiem, że dla niektórych bycie z Wro i niekibicowanie Śląskowi (Legii zresztą też) nie mieści się w głowie. Ale ręczę, że w życiu nie takie rzeczy się zdarzają.
Dla Wrocka zawsze będziesz zdrajcą, wiadomo co twoi z Żylety zrobili po wojnie. A poniżej dla mnie sztandarowa kibicowska piosenka:

Romario no está, aqui no hay capital,
pero nos da igual, aqui hay calidad.
y si no te gusta, pues te vas,
porque, chaval (chaval), esto es vallekas.

Vamos rayito,

Vallekas está contigo y todo madrid.
fuerza en vallekas, demuestrale tu
destreza a todo el país.
O frio se eleva, Do solo

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 23-11-2016, 21:02

Już naprawdę na koniec, permisywizm (bo chyba tak trzeba to nazwać), pozwolił na takie wydarzenia:
https://youtu.be/PvhACrNqRrk

3 marca już blisko, nie tylko my obchodzimy rocznicę gdy twoi sympatycy narzucali nam swoje racje.....
O frio se eleva, Do solo

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 23-11-2016, 21:11

Zębaty pisze:Już naprawdę na koniec, permisywizm (bo chyba tak trzeba to nazwać), pozwolił na takie wydarzenia:
https://youtu.be/PvhACrNqRrk

3 marca już blisko, nie tylko my obchodzimy rocznicę gdy twoi sympatycy narzucali nam swoje racje.....
wiem, że nie masz o niczym pojęcia, biedny kibicu Legii z Wrocławia i nawet nie winię zbytnio. To dlatego w PL wygrywają skrajnie populistyczne partie i dlatego takie forum jak to może egzystować.
O frio se eleva, Do solo

gghtmn

Nieprzeczytany post autor: gghtmn » 23-11-2016, 21:37

Klasyk, zero konkretów, kilka wystygłych epitetów i całkiem od rzeczy.
Moi z Żyety? Kibicu Legii z Wrocławia? Dilujesz metą? Moi sympatycy? Swoją drogą, nie wiedziałem, że mam jakichś sympatyków, a tym bardziej że tak mocarnych, to miłe :)
Byś może najpierw poczytał ze zrozumieniem, zanim odpowiesz. Ale spoko, właściwie to nie ma potrzeby, bo widzę, że sam siebie cytujesz i sobie odpowiadasz, więc w takim układzie czytanie ze zrozumieniem nie jest niezbędne do prowadzenia dyskusji.
A kawałek fajny, dzięki.

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 24-11-2016, 07:57

gghtmn pisze:Klasyk, zero konkretów, kilka wystygłych epitetów i całkiem od rzeczy.
Moi z Żyety? Kibicu Legii z Wrocławia? Dilujesz metą? Moi sympatycy? Swoją drogą, nie wiedziałem, że mam jakichś sympatyków, a tym bardziej że tak mocarnych, to miłe :)
Byś może najpierw poczytał ze zrozumieniem, zanim odpowiesz. Ale spoko, właściwie to nie ma potrzeby, bo widzę, że sam siebie cytujesz i sobie odpowiadasz, więc w takim układzie czytanie ze zrozumieniem nie jest niezbędne do prowadzenia dyskusji.
A kawałek fajny, dzięki.
no widisz, dzięki mnie jednak poznałeś coś wartościowego. Jak ognia unikasz jednak tematu brudnego kibolstwa, czyli coś jest na rzeczy, z tą metą to strzeliłem, może po prostu sprowadzasz dziewczyny....Tak czy owak najwidoczniej czerpiesz brudne zyski z tego interesu, inaczej nie miałbyś problemu z powiedzniem: tak, tych debili należałoby pozamykać. Simple hasta cagar sobre
O frio se eleva, Do solo

gghtmn

Nieprzeczytany post autor: gghtmn » 24-11-2016, 08:37

Dobra, rozgryzłeś mnie. Jestem hoolsem, sutenerem, gotuję metę i tak naprawdę to ja rzuciłem nożem w głowę Dino Baggio, załatwiłem Człowieka, a Staruch to mój żołnierz. Masa zresztą też. A dzięki Tobie zrozumiałem, że oprócz gangsta rapu istnieje inna muzyka.
Take pills.

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 24-11-2016, 11:06

nawzajem.....
O frio se eleva, Do solo

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 25-11-2016, 00:07

swoja droga ja mozna byc fanatykiem Legii z Wro?! Predzej chyba ktos z Bilbo stalby sie fanem (le) Realu ?!! Dla niewtajemniczonych, Bilbo lezy w jednej z 7 prowicji panstwa okupowanego solidarnie przez Fr i Es od wielu dekad a moze stuleci?
O frio se eleva, Do solo

gghtmn

Nieprzeczytany post autor: gghtmn » 25-11-2016, 10:42

No widzisz <bezradny> "Handluj z tym".

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 25-11-2016, 11:26

ok, nie chcę wyjść na totalnego trolla (pewnie już wyszedłem, hehe), więc kończę. Prawdę mówiąc nie do końca kojarzę ostatniego tekstu, Ziemia Obiecana czy co? Żeby nie było, działalność Forum barzdo cenię, na pewno pomogło i pomaga ciągle wielu osobom. Owszem, wspiera reżim, ale trudno, nie możemy mieć wszyscy tych samych poglądów bo nudnawo by było.
O frio se eleva, Do solo

Awatar użytkownika
xtheo7

Nieprzeczytany post autor: xtheo7 » 25-11-2016, 18:14

"Owszem, wspiera reżim"

Niby w jaki sposob forum PLU "wspiera rezim" ????
Forum zawsze bylo apolityczne i unikalismy debat polityczynych na niskim poziomie po to, by nie stalo sie to elementem nas dzielacym.
Przestan wiec rzucac nieprzemyslane slowa na wiatr i generalnie przestaw sie na skrety mniejszego rozmiaru, bo jakis mi sie wydajesz niezdrowo podekscytowany.

Zębaty

Nieprzeczytany post autor: Zębaty » 25-11-2016, 19:11

sorry, ale teraz to pojechałeś ostro. Forum od samego początku było w ścisłym przymierzu z polskim kościołem, czemu zresztą zawsze dawało mocny wyraz. Nie mówię, że to złe per se, ale tak się składa, że teraz obecna władza idzie ręka w rękę z klerem, który, jak wiadomo, od setek lat wyzyskuje polski lud. Wiem jak to brzmi, ale nie przemawia za tym żadna skrajna lewicowa opcja, osobiście zawsze byłem raczej za kościołem skromnym i narodowym, takim który skupia się na służbie wiernym, a nie łupieniu naiwnych i gwałceniu dzieci w kościelnych chórach. Tak jak Schmaletz nie uważam wcale, że 'pedałem jest ksiądz każdy' . O narkotykach wiem sporo, ale głównie teoretycznie,

https://youtu.be/DolVmSHih58?t=40s

mogę zapewne też powiedzieć, że ty skończyłeś marną warszawkę czy uniwerek poznański, gdy ja zrobiłem trochę lepsze studia. Trochę pokory czasem się przydaje.
O frio se eleva, Do solo

Awatar użytkownika
xtheo7

Nieprzeczytany post autor: xtheo7 » 25-11-2016, 19:43

Od 1989 roku wladza idzie w reke z klerem. Jesli tego nie zauwzyles, to w rozdziale majatkowym (zwroty mienia), najhojniejsze byly rzady SLD, ktore w ten sposob probowlay sobie zregenerowac cnote utracona w latach komunizmu, a w temacie legislacyjnym, A koalicyny rzad "konserwatywnej prawicy" - ZChN, PChHD, PSL^PL , z pania premier Suchocka, ktora nam zafundowala konkordat. Juz nie pamietam, ktory to rzad z kolei wprowadzil religie do szkol, a ktory - nastepny zaczal za to placic Kosciolowi. Tak sie smutnie w Polsce sklada, ze KAZDA partia wazelinuje Kosciol, ktory ma, niestety, duz wplyw "z ambony" na wyborcze preferencje obywateli.
Jako zagozraly ateista, bardzo wyczulony na wszelki klerykalizm, ABSOLUTNIE sie nie zgadzam z twoim stwierdzeniem, ze portal PLU jest pro-koscielny. No chyba, ze wysnules te wnioski z faktu, ze portal informuje o wazniejszych eventach religijnych w Luksemburgu - w rownie takim samym stopniu jak o wszyskich innych, mogacych zainteresowac niektorych forumowiczow.
Co do mojego wyksztalcenia, to nie kryje, ze prosty, niewykszalcony fizol jestem ;) .

Odpowiedz